Етилсилікати

Етилсилікати

Етилсилікат і продукти на основі етилсилікату. Кремнійорганічні зв’язуючі для ЛВМ (точного лиття по виплавлюваних моделях) і ХТС (холоднотвердіючі суміші). Кремнійорганічні рідини для виробництва гідрофобізуючих матеріалів і гідрофобізації будівельних матеріалів, для надання лакофарбовим матеріалам спеціальних властивостей.

Етилсилікати

Зв’язуюче КП-1

Зв’язуюче в ливарному виробництві при виготовленні керамічних форм для точного литва по моделях, що виплавляються (ЛВМ). Модифікуюча добавка для виробництва полімерів, ЛФМ.
Детальніше

Етилсилікат 40

Зв’язуюче для виготовлення ливарних форм (ЛВМ). Добавка в лакофарбові матеріалі. Сировина для виробництва гідрофобізаторів.
Детальніше

Етилсилікат 48

Добавка для виробництва антиобростаючих (антифоулинговых) фарб. Модифікатор і зшивач полімерів. Зв’язуюче для керамічних ливарних форм. Добавка у фарби і лаки. Просочення-гідрофобізатор.
Детальніше

Етилсилікат 28

Модифікатор і зшивач полімерів. Зв’язуюче для керамічних ливарних форм. Добавка у фарби і лаки. Просочення- гідрофобізатор.
Детальніше

Етилсилікат 32

Компонент протипригарних фарб, зв’язуюче для виготовлення стержнів, схильних до дії високих температур в ливарній промисловості і металургії. Зв’язуюче для виготовлення ливарних форм, керамічних мас.
Детальніше

COLCOAT N-103X - АНТИСТАТИЧНИЙ АГЕНТ

Антистатик для захисту електронних виробів, інтегральних схем, плат і т. д. Антистатична обробка продуктів з полімерів (ПВХ, ПЕТ, ПЕ, ПММА, ПП, полістиролу, полікарбонату, акрилу та ін.), в т.ч. плівок, пакувальних виробів.
Детальніше