Функціональні полісилоксани

Сировина для ЛФМ.

Зв’язуючі і добавки на основі фунціональних полісилоксанів для виробництва лакофарбових матеріалів, штукатруок, грунтовок. Гідрофобізатори для ЛФМ і мінеральних матеріалів.

Функціональні полісилоксани

Смола MSO-M

Низькомолекулярна силоксанова смола з функціональними групами - зв’язуюче для виробництва термостійких силіконових емалей, атмосферостійких фасадних фарб. Гідрофобізатор.
Детальніше

Емульсія EMSO-M

Емульсія силоксановой смоли - зв’язуюче або добавка для атмосферостійких фасадних вододисперсійних фарб і покриттів. Гідрофобізатор силікатних поверхонь.
Детальніше

Смола MSO-DM

Зв’язуюче для виробництва термостійких силіконових емалей, атмосферостійких фасадних фарб, електроізоляційних матеріалів. Гідрофобізатор.
Детальніше

Емульсія EMSO-DM

Емульсія силоксановой смоли - зв’язуюче / добавка для атмосферостійких фасадних вододисперсійних силіконових фарб і штукатурок. Гідрофобізатор силікатних поверхонь.
Детальніше

Смола MSO-RM

Зв’язуюча речовина для виробництва жорстких слюдяних ізоляторів, для термостійких і електроізоляційних композитних матеріалів, емалей.
Детальніше

Смола MSO-RDM

Зв’язуюче для термостійких фарб, антикорозійних покриттів, електроізоляційних герметиків. Гідрофобізатор каменю, вапняку, бетону. Розділове покриття для форм.
Детальніше

Емульсія APS

Емульсія функціонального полісилоксана - добавка для водорозчинних ЛФМ, штукатурок, грунтовок.
Детальніше