Емульсії

Емульсії для гідрофобізації, знепилювання, добавки в лакофарбові матеріали.

Силіконові і парафінові емульсії для гідрофобізуючей і знепилюючої обробки будівельних матеріалів, мінерало-ватних, деревно-стружкових і деревно-волокнистих плит. Розділові емульсії.

Емульсії

Емульсія СЕ-50/12

Водна емульсія олігодиметилгідроксісилоксана для гідрофобізації виробів з мінеральної вати, скловолокна та ін.
Детальніше

Емульсія МЕ-50/42

Водна емульсія мінерального мастила яка застосовується у виробництві теплоізоляційних матеріалів (мінеральна вата, скловата) для знепилюючої обробки з гідрофобізуючим ефектом.
Детальніше

Силіконовий гідрофобізатор SE-55М

Добавка у воднодісперсійні фарби. Гідрофобізатор для цегляної кладки, виробів з бетону, легких наповнювачів,  мінеральної штукатурки, керамічних виробів. Грунтовка под мінеральні фарби.
Детальніше

Емульсія МСЕ-50/43

Водна емульсія мінеральної і силіконової олій вживана у виробництві теплоізоляційних матеріалів (мінеральна вата, скловата) для знепилюючої обробки з гідрофобізуючим ефектом.
Детальніше

Розділова емульсія КЕ 10-01

Силіконове розділове мастило - продукт для захисної і антиадгезійної обробки поверхні металів, скла, гуми, пластика, виробів з пластмаси, текстилю. Добавка до поліролі.
Детальніше

Емульсія ГКЕ 50-94М

Гідрофобізатор для об'ємної і поверхневої обробки гіпсокартону, пазогребеневих плит, бетону, цегляної кладки, шиферу, тротуарної плитки.
Детальніше