Емульсії

Емульсії для гідрофобізації, знепилювання, добавки в лакофарбові матеріали.

Силіконові і парафінові емульсії для гідрофобізуючей і знепилюючої обробки будівельних матеріалів, мінерало-ватних, деревно-стружкових і деревно-волокнистих плит. Розділові емульсії.

Силіконовий гідрофобізатор SE-55М

Опис продукту

Силіконовий гідрофобізатор SE-55М

Опис продукту

SE-55М - водна емульсія полідиметилсилоксану, що не містить розчинника, широкого спектру застосування: від гідрофобізації і грунтування різних мінеральних основ до добавки в лакофарбові матеріали.

Гідрофобізуюча силіконова емульсія SЕ-55М після нанесення вступає в хімічну реакцію з реакційними групами обробленого матеріалу і утворює довговічне захисне водовідштовхувальне покриття, хімічно пов’язане з підкладкою.

При використанні в якості добавки в ЛФМ SЕ-55М, як правило, не знижує стабільність ЛФМ при зберіганні. Це дозволяє використовувати її в якості добавки до різних водоемульсійних фарб (акрилових, стирол-акрилових, латексних), покращуючи властивості самої фарби, технологію її нанесення, властивості покриття.

Області застосування

SE-55M - добавка до водоемульсійних фарб:

 • акрилові ЛФМ;
 • стирол-акрилові ЛФМ;
 • латексні ЛФМ.
SE-55M - гідрофобізатор для обробки поверхонь:
 • цегляної кладки з керамічної або силікатної цегли;
 • залізобетонних виробів, бетону, газобетону;
 • легких наповнювачів;
 • перліту;
 • мінеральної штукатурки;
 • керамічних матеріалів (черепиця). 

SE-55M - грунтовка для мінеральних поверхонь перед фарбуванням мінеральними фарбами.

Переваги

 • Гідрофобізуюче просочення SE-55M глибоко проникає в пори оброблюваного матеріалу.
 • Не виділяє шкідливих хімічних речовин при нанесенні і протягом  всього періоду служби захисного покриття.
 • Можливо нанесення на вологу поверхню.
 • Гідрофобізатор SE-55M утворює довговічне захисне покриття, хімічно пов’язане з обробленим матеріалом.
 • Зберігає газопроникність матеріалів після нанесення і висихання покриття.
 • Добавка силіконової емульсії SE-55M в водоемульсійні ЛФМ покращує розтікання фарби, зовнішній вигляд плівки, адгезію до матеріалу.
 • Підвищує атмосферостійкість і довговічність захисного покриття.

Порядок застосування

Застосування силіконової емульсії SE-55M в якості добавки до водоемульсійних фарб:

Необхідне проведення індивідуальних випробувань для визначення оптимальної рецептури кінцевого продукту. Визначення необхідної кількості емульсії залежить від проектних властивостей кінцевого продукту, сировини, яку застосовують і ін. добавок.

Гідрофобізуюча поверхнева обробка матеріалів:

Підготовка поверхні: Видалити відшарування, неміцно пов’язані з підставою частки, видалити пил і інші забруднення. Очищення поверхні рекомендується проводити за допомогою мийок високого тиску, пароочищувачем, водяним струменем або механічним способом. Після вологого очищення слід дати поверхні підсохнути. Допускається нанесення водовідштовхувального просочення SE-55M на вологу, але вільну від видимої води поверхню.

Підготовка робочого розчину: 1л SE -55М розбавити в 5-10л води, в залежності від всмоктуючої здатності і природи субстрату. Рекомендована кількість підготовлюваного гідрофобізатора за один раз повинно бути не більше витрати за одноденний робочий період. Перед використанням рекомендується провести пробну обробку на невеликій ділянці поверхні або окремо взятому елементі. Чи не повинні стати предметом обробки поверхні закрити від небажаного впливу гідрофобізатора.

Нанесення: валиком, щіткою або пульверизатором до повного насичення поверхні. Повторна обробка проводиться по ще вологій поверхні, тобто методом «мокрий по мокрому». При нанесенні, з метою запобігання появи плям, стежити за рівномірним і повним всмоктуванням гидрофобизирующей рідини. 

Витрата залежить від пористості оброблюваного матеріалу і способу нанесення і орієнтовно може становити від 0,2 до 0,5 л/м2 приготованого робочого розчину.

Роботи проводити в суху погоду при температурі від +5°C до +25°C. Час висихання при температурі +20°C - не більше 24 годин, при більш низькій температурі висихання сповільнюється і може зайняти більше часу.

Зберігання

Зберігати в оригінальних ємностях при температурі від +5°С до + 30°С. Складувати в прохолодному, сухому, добре провітрюваному місці, захищати від впливу вологи і прямих сонячних променів, подалі від опалювальних приладів.

Гарантійний термін зберігання в тарі виробника - 6 місяців.

Зберігання довше зазначеної на етикетці дати не обов’язково означає подальшу непридатність продукту. Але при перевищенні терміну зберігання необхідно перевірити властивості продукту перед використанням.

Пакування

 • Каністри полімерні місткістю до 25 дм3.
 • Барабани поліетиленові місткістю до 50 дм3.
 • Бочки комбіновані / сталь-поліетилен / місткістю до 200 дм3.
 • Бочки поліетиленові місткістю 220 дм3.
 • Полімерні контейнери місткістю 1 м3.

Відомості про безпеку

Детальна інформація про безпеку знаходиться в листі безпеки, який можна отримати в наших відділах продажів.

Фізико-хімічні властивості

Найменування показника, од. вим.Норма
Зовнішній виглядЕмульсія білого кольору
Масова частка нелетких речовин, %, не менше55
Умовна в’язкість при температурі (+20,0±0,5)°С по віскозиметрі ВЗ-246 з діаметром сопла 4 мм, с, не менше90
Стабільність при розведенні, годин, не менше24
Реакція середовища (25% водного розчину), рН6,0 - 7,0
Наші партнери