Каучуки и каучукові мастики

Каучуки и каучукові мастики

Матеріали на основі низькомолекулярного каучуку диметилсилоксану для виготовлення різних гум, герметиків, герметизації будівельних швів, електроізоляції, захисту від вібрації

Каучуки и каучукові мастики

КАУЧУК СКТН

Силіконові каучуки СКТН марок А, Б, В, Г, Д, Е - низькомолекулярні силоксанові ОН-полимеры. Сировина для виробництва силіконових герметиків, силіконових гумових матеріалів, форм, заливальних компаундів і т.д.
Детальніше

Каучук СКТН-А

Силіконовий каучук СКТН марки А (СКТН-А) - прозорий низькомолекулярний силоксановий ОН-полімер в’язкістю від 1800 сСт до 2200 сСт. Сировина для виробництва силіконових герметиків, гумоподібних матеріалів, заливальних форм і компаундів і так далі
Детальніше

Каучук СКТН-Г

Силіконовий каучук СКТН маркі Г (СКТН-Г) - прозорий низькомолекулярний силоксановий ОН-полімер в’язкістю від 8000 сСт до 15000 сСт. Сировина для виробництва силіконових герметиків, гумоподібних матеріалів, заливальних форм і компаундів і т.д.
Детальніше

Мастика ЖКМа

Двокомпонентний матеріал, що складається з каучукової основи і отверджувача для захисту бетонних і металевих поверхонь від атмосферних впливів, багатофункціональний герметик для будівельних цілей, приладобудування і электроники.
Детальніше