Кремнійорганічні тампонажні матеріали

Кремнійорганічні тампонажні матеріали

Матеріали для інтенсифікації видобутку нафти і газу. Тампонажні матеріали для ремонтно-ізоляційних робіт на нафтогазових свердловинах.

Кремнійорганічні тампонажні матеріали

Політамп

Кремнійорганічний тампонажний матеріал для проведення гідроізоляційних робіт, кріплення грунту при будівництві, ремонті та сервісі свердловин при видобутку нафти і газу, інтенсифікації видобутку (в пластах з температурою +10°C - +180°C).
Детальніше

Політамп-1

Однокомпонентний кремнійорганічний полімерний тампонажний матеріал для обмеження водотоку і збільшення газо- нафтовіддачі при виконанні ремонтно-ізоляційних робіт в газових і нафтових свердловинах (в пластах з температурою +10°C - +180°C).
Детальніше

Політамп-2 марки А

Кремнійорганічний полімерний тампонажный матеріал для обмеження водоприпливу і збільшення газо- нафтовіддачі при виконанні ремонтно-ізоляційних робіт в газових і нафтових свердловинах з температурами від +10ºС до +300ºС.
Детальніше

Політамп-2 марки Б

Двокомпонентний кремнійорганічний полімерний тампонажний матеріал для обмеження водоприпливу і збільшення газо- нафтовіддачі при виконанні ремонтно-ізоляційних робіт в газових і нафтових свердловинах з температурами від +10ºС до +300ºС.
Детальніше