Лаки термостійкі

Лаки термостійкі

Кремнійорганічні термостійкі лаки для захисту матеріалів від високих температур, відновлення лакофарбного покриття, гідрофобізації і декоративної обробки

Лаки термостійкі

Лак КО-815

Безбарвний лак кремнійорганічний термостійкий створює високоякісне зносостійке покриття для металу, як чорного, так і кольорового, цегли і дерева. Захищає від дії складних умов експлуатації низьких і високих температур.
Детальніше

Лак КО-075

Прозорий термостійкий лак для антикорозійного захисту деталей і механізмів працюючих при високих температурах (до +400°С) - створює високоякісне зносостійке покриття для металу. Зв’язуюче для виробництва термостійких емалей.
Детальніше

Лак КО-85

Кремнійорганічний термостійкий лак для захисту металу, бетону, кераміки, дерева від дії атмосферних чинників в складних умовах експлуатації. Лак ідеально підходить для просочення мармуру, каменю, тротуарної плитки і брущатки - надає ефект "мокрого каменю".
Детальніше

лак КО-049

Прозорий лак кремнійорганічний термостійкий для захисту деталей і механізмів працюючих при високих температурах (до +400°С) - створює високоякісне зносостійке покриття для металу. Зв’язуюче для виробництва термостійких емалей.
Детальніше