Матеріали для лиття по газифікованим моделях

Сополимер полістиролу і метилметакрилату для лиття по газифікованим моделях (ЛГМ). Антипригарні вогнетривкі покриття для піноформ.

Інноваційна сировина для виготовлення піноформ при литті по газифікованим моделях (ЛГМ): сополімери полістиролу і метилметакрилату, що спінюваються, і антипригарні покриття  на основі бокситу, муллиту, андалузиту, діоксиду кремнію, алюмосилікату для піномоделей.

Антипригарне покриття для сталі при ЛГМ

Опис продукту

Антипригарне покриття для сталі при ЛГМ

Опис продукту

Вогнетривкі покриття з високою повітропроникністю для піноформ при литті по моделях, що газифікуються представляє порошкову суміш алюмосилікат і андалузиту, в якості основних хімічних компонентів. 

Області застосування

Застосовуються для покриття піномоделей з сополімерів полістиролу і метилметакрилату (STMMA), полістиролів (EPS) та їх сумішей при виробництві виливків зі сталі. 

Переваги

  • Покриття має високу в’язкість.
  • Має особливі характеристики, що запобігають розтіканню, так що покриття є гладким і міцним.
  • Покриття, після занурення піноформи, не стікає, не утворює тріщин і складок.

Методи застосування

Для отримання робочого розчину вогнетривкого покриття, порошкова сировина розбавляється водою в співвідношенні 1: 0,65-0,68. Оптимальне дозування встановлюється дослідним шляхом.

Перемішування проводиться міксером. Спочатку в воду повільно вводиться розрахункова кількість порошку на швидкості 400 об/хв. Після чого проводиться перемішування на швидкості 600 об/хв протягом 2 годин. Необхідно стежити, щоб маса рівномірно перемішувалася і градус Боме становив в діапазоні 65-73 градуси. Потім знову перемішати протягом 1 години при 400 об/хв.

Покриття піноформ проводиться методом занурення. Слід враховувати, що в’язкість покриття дуже чутлива до напруги зсуву, іншими словами вона може змінюватися в залежності від швидкості змішування. Тому під час занурення, маса покриття на поверхні піномоделей також залежить від швидкості перемішування. Якщо Ви хочете отримати якісні виливки, то необхідно здійснювати якісний контроль за швидкістю перемішування градусом Боме. Ми радимо одночасно перемішувати і занурювати. Можливо застосовувати і таку схему: безперервне перемішування - зупинка - занурення. Відразу після зупинки перемішування в’язкість різко збільшиться, але потім поступово стабілізується. Крім цього, в процесі занурення, швидкість занурення деталі, час перебування в фарбі і швидкість вилучення, також мають велике значення. Модель складних деталей повинна бути виконана з максимальною точністю, щоб в процесі занурення уникнути утворення міхурів. З деталлю, яка пройшла процес занурення, також потрібно поводититися обережно, надмірна вібрація може спровокувати протікання на одному з уже нанесених шарів покриття. 

Зберігання

Необхідно охороняти від пошкодження тари, попадання атмосферних опадів і прямих сонячних променів. Зберігати в критих складських приміщеннях в упаковці виробника.

Гарантійний термін зберігання в тарі виробника - 24 місяці.

Зберігання понад зазначені строки не означає непридатність продукту. При перевищенні термінів зберігання необхідно перевірити властивості продукту перед застосуванням.

Пакування

  • Мішок 40 кг.

Відомості про безпеку

Детальна інструкція наведена у відповідному листі безпеки продукту. Він може бути наданий за запитом.
  • ТОВ "Сілкор" - великооптовий постачальник матеріалів для лиття.

    Щоб купити вогнетривке антипригарне покриття, дізнатися актуальну ціну в Україні зі складу в м. Бровари, м. Запоріжжя, будь ласка, використовуйте зручний для Вас спосіб зв'язку:

Фізико-хімічні властивості

СкладЗміст, %
Боксит36,36
Al2O336,36
Муліт18,19
Зв’язувальна речовина9,09