Про компанію

КОМПАНІЯ SILKOR

ЕКСПЕРТ НА РИНКУ ІНДУСТРІАЛЬНОЇ ХІМІЇ ТА БУДІВЕЛЬНО-ОЗДОБЛЮВАЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ

Про компанію

ТОВ «Сілкор» - ексклюзивний представник українського виробника високоякісної кремнієорганічної продукції і епоксидних матеріалів на українському та міжнародному ринках. 

Основним напрямком діяльності компанії є експорт та імпорт високоякісних продуктів і сировини хімічної промисловості, що відповідають світовим стандартам і вимогам сьогоднішнього ринку. У наших офісах Києва та Запоріжжя працює команда кваліфікованих і досвідчених фахівців, які забезпечують потреби виробничих підприємств України, ближнього і далекого зарубіжжя в хімічної сировині, кремнійорганічних, епоксидних та інших продуктах.

НАША ПРОПОЗИЦІЯ:
В каталозі ТОВ «Сілкор» кілька десятків найменувань - це кремнійорганічні емалі, водорозчинні та електроізоляційні лаки та лакофарбові матеріали, епоксидна смола, гідрофобізуючі рідини, винилефірні матеріали, парафінові емульсії і інші продукти, в тому числі хімічна сировина. Хімічні продукти, яки поставляються нами, мають широкий спектр застосування в різних галузях промисловості. Для сфери будівництва і виробників будматеріалів ми пропонуємо цілу лінійку гідрофобізуючих рідин і емульсій, епоксидні і лакофарбові матеріали. У металургії, машино- і верстатобудуванні, виробництві шин і гумотехнічних виробів не можна обійтися без наших розділових рідин. В галузі приладобудування, електроніки, хімічної та нафтової промисловості застосовуються, що поставляються нами силіконові масла і піногасники.

НАШ ДОСВІД:
За довгі роки успішної роботи нашої команди накопичений великий досвід партнерства з багатьма організаціями різних галузей. Ми застосовуємо індивідуальний підхід до кожного свого клієнта. Нам довіряють такі компанії, як Knauf, Bayer, Waсker, Piccadilly, OMYA, Atul, АТ «Мотор Січ», ДП НАЕК «Енергоатом», «Київміськбуд», ПАТ «ЗАЗ», ПрАТ «Торговий Альянс Норд», ПрАТ «КРЕОМА-ФАРМ», Корпорації «Волма», «ТехноНІКОЛЬ» і багато-багато інших. Основою успішної взаємодії з нашими партнерами є стабільні, довгострокові відносини внаслідок взаємовигідного співробітництва.

Індивідуальний підхід І ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ: Наші фахівці з продажу готові в будь-який час надати допомогу партнерам, надати компетентні технічні консультації по застосуванню і характеристикам всіх пропонованих продуктів, порекомендувати найбільш оптимальний їх підбір, а так само поінформувати про матеріали, які готуються до початку продажу. Пряма і тісна співпраця з виробником надає можливість оптимізувати і розвивати існуючі продукти, а так само створювати нові для задоволення потреб кожного індивідуального виробництва. При необхідності, організовуємо виїзд технолога на об'єкт, надаємо тестові зразки продуктів і організовуємо доставку товару в будь-яку точку світу. Вся продукція ТОВ «Сілкор» супроводжується повним пакетом необхідної технічної та дозвільної документації, а для клієнтів Євросоюзу передбачена передреєстрації в рамках Регламенту REACH. Пропонуємо Вашій увазі каталог продуктів кремнійорганічних, вінілефірних і епоксидних матеріалів від провідного дистриб'ютора широкого спектру промислового сировини ТОВ «Сілкор» і запрошуємо до співпраці. Просимо Вас направити на нашу адресу запит по інтересуемого виду продукції для надання комерційної пропозиції. Сподіваємося на взаємовигідне співробітництво. Більш докладний опис продуктів і їх застосування Ви знайдете в розділі «Продукти», а також завантажив каталог нашої продукції по посиланню нижче.

Завантажити каталог продукції >>

Ви могли знайти цю сторінку за запитами: гідрофобізатори, гідрофобізуючі рідини, силіконові емульсії.