Силіконові рідини

Гідрофобізатори. Силіконові олії ПМС (кремнійорганічні рідини).

Кремнійорганічні гідрофобізуючі рідини для надання будівельним матеріалам водовідштовхувальних і вологозахисних властивостей. Поліметилсилоксан (ПМС) або силіконова олія в’язкістю від 5 до 1000.

«Аквапрок-1» концентрат

Опис продукту

Засіб водовідштовхувальний Аквапрок-1 Концентрат

Опис продукту

Аквапрок-1 Концентрат - водний розчин метилсиліконату калію.

Області застосування

Аквапрок-1 Концентрат призначено для надання водовідштовхувальних властивостей пористим матеріалам. Водовідштовхувальне просочення Аквапрок-1 Концентрат ідеально підходить для обробки поверхонь з цегли, мармуру, туфу, каменю, бетону, пінобетону, азбестоцементу, шиферу, плитки, гіпсових виробів, черепашника, мінеральних штукатурок, вапняку та інших матеріалів подібного типу.

Під час проведення будівельно-ремонтних робіт у житлових, громадських та промислових будівлях та спорудах силіконові рідини Аквапрок-1 Концентрат застосовуються як водовідштовхувальна добавка до бетону, штукатурки, як добавка до пластифікаторів та повітрозабірної добавки.

Не годиться для обробки дерев’яних поверхонь. Нанесення на раніше забарвлені і скляні предмети може привести до утворення плям. Виключно придатне для обробки вертикальних і похилих поверхонь, на яких забезпечується відведення рідких опадів і вологоконденсату.

Переваги

Обробка поверхні гідрофобізатором Аквапрок-1 Концентрат дозволить:

 • продовжити термін служби оброблених поверхонь в 3 - 5 разів, запобігаючи появі грибків і моху;
 • в 2 - 3 рази підвищити морозостійкість будівель і в 1,5 - 2 рази корозійну стійкість;
 • зменшити поглинання води в 1,5 рази;
 • зберегти тепло за рахунок зниження теплопередачі через стіни і стелі;
 • уникнути повторних висолів;
 • поліпшити брудозахисні властивості.

Обробка матеріалів гідрофобним складом Аквапрок-1 Концентрат. Порядок проведення робіт з гідрофобізації.

1. Поверхнева гідрофобізація:

Підготовка поверхні:

Ретельно очистити від забруднень, ділянок штукатурки, що відшарувалися, і обдути повітрям (обмести механічно) пил. При необхідності вирівнювати поверхню (тріщини, раковини, нерівності) відповідним будівельним розчином.

Нанесення:

Робочий розчин готується з розрахунку 1 л засобу на 3л води, в кількості, необхідній на 1-2 години роботи. Наноситься за допомогою кисті, валика або розпилювача на суху, очищену поверхню до припинення вбирання, не допускаючи патьоків і не залишаючи крапель. Не можна проводити роботи під час дощу, а також при температурі нижче +5°С.

Увага: Повторна обробка по висохлому шару може привести до появи білих висолів.

Витрата залежить від пористості оброблюваного матеріалу, і складає в середньому 350 мл/м2 (1 л засобу «Аквапрок-1 Концентрат» досить для обробки в середньому 12м2 поверхні).

2. При обємної обробки: При приготуванні будівельних розчинів і бетону засіб вводиться разом з водою замішування в кількості 0,25-0,5% від ваги зв’язуючого - цементу або вапна.

Зберігання

Зберігати при температурі від -15°C до +30°C в оригінальних контейнерах окремо від кислот. Захищати від прямих сонячних променів. Не зберігати в фарбованих зсередини ємностях, в тому числі вироблених з алюмінію або інших легких металів.

Гарантійний термін зберігання - 12 місяців.

Зберігання довше дати, зазначеної на етикетці, не завжди означає, що продукт непридатний для використання. Але якщо термін зберігання перевищений, перед використанням необхідно перевірити властивості продукту.

Пакування

 • Поліетиленові барабани ємністю 50 дм3.
 • Комбіновані бочки (сталь - поліетилен) ємністю 200 дм3.
 • Спеціальні контейнери місткістю до 1 м3.

Відомості про безпеку

Водовідштовхувальні рідини Аквапрок-1 нетоксичні, пожежобезпечні, але володіють лужними властивостями. Необхідно працювати в гумових рукавичках, окулярах, напилення виробляти з навітряного боку, в респіраторі.

Детальна інструкція наведена у відповідному листі безпеки продукту. Він може бути наданий за запитом.
 • ТОВ «Сілкор» є великим постачальником та виробником силіконових органічних гідрофобних засобів.

  Щоб отримати спеціальну пропозицію або придбати водовідштовхувальний засіб, дізнайтеся поточну ціну в Україні чи на внутрішньому ринку, будь ласка, скористайтеся будь-яким простим контактним способом:

Фізико-хімічні властивості

Найменування показника, од. вим.Норма
Зовнішній виглядПрозора або злегка каламутна рідина
Щільність при температурі (+25±0,5)°С, г/см31,07 - 1,1
Масова частка нелетких речовин, % , не менше11,5 - 14,0
Примітка: випадання осаду в процесі зберігання не є бракувальним показником.
Наші партнери