Силіконові рідини

Гідрофобізатори. Силіконові олії ПМС (кремнійорганічні рідини).

Кремнійорганічні гідрофобізуючі рідини для надання будівельним матеріалам водовідштовхувальних і вологозахисних властивостей. Поліметилсилоксан (ПМС) або силіконова олія в’язкістю від 5 до 1000.

Силіконова гідрофобізуюча рідина SL 90/10

Опис продукту

Силіконова гідрофобізуюча рідина SL 90/10

Опис продукту

Силіконова гідрофобізуюча рідина SL 90/10 - суміш силана і силоксана, придатна для розведення розчинником.

Розведений розчин SL 90/10 в органічному розчиннику є високоякісним гідрофобізатором загального призначення для просочування і грунтування мінеральних підстав і сильно лужних субстратів.

Області застосування

Гідрофобізатор SL 90/10 застосовується для надання водовідштовхувальних властивостей абсорбенту, пористим носіям і мінеральним конструкційним матеріалам, такими як:

 • Цегляна кладка
 • Мінеральні штучні і натуральні камені
 • Пінобетон
 • Силікатна цегла
 • Фібробетон
 • Мінеральні фарби
 • Всі види бетону

Мінеральна штукатурка SL 90/10 також може використовуватися як грунтовка для фарб використовуваних для зовнішнього застосування.

Кремнійорганічна рідина SL 90/10 не може використовуватися для надання водовідштовхувальних властивостей гіпсу.

Переваги

 • Гідрофобізатор SL 90/10 добре проникає вглиб матеріалу.
 • Кремнійорганічна рідина проявляє високу стійкість до лугів.
 • Гідрофобне просочення не липне при висиханні.
 • SL 90/10 ефективний навіть при нанесенні на сирі поверхні будівельних матеріалів.
 • Швидко проявляє гідрофобні властивості.
 • Після нанесення, гідрофобізуюча рідина SL 90/10 реагує з атмосферною вологою або водою, що міститься в порах мінеральних будівельних матеріалів (натуральні камені, цегляна кладка, силікатна цегла, бетонні поверхні, мінеральна штукатурка), при цьому утворюються активні компоненти і виділяється спирт. Ці активні компоненти сильно знижують водопоглинання будівельних конструкцій. Після обробки ні пори, ні капіляри не забиває і субстрат зберігає високу ступінь паропроникності.

Обробка матеріалів гідрофобним складом SL 90/10. Порядок проведення робіт з гідрофобізації

Підготовка поверхні: Видалити неміцно пов’язані з підставою частки, що відшаровуються, видалити пил і інші забруднення. Очищення поверхні рекомендується проводити за допомогою мийок високого тиску, пароочищувачем, водяним струменем або механічним способом, знепилити. Після вологого очищення слід дати поверхні підсохнути. Допускається нанесення на вологу, але вільну від видимої води поверхню.

Перед використанням рекомендується провести пробну обробку на невеликій ділянці поверхні або окремо взятому елементі.

Поверхні, які не підлягають обробки, закриваємо, з метою їх захисту від небажаного впливу рідини. Бризки на віконному склі негайно видалити із застосуванням розчинника (безводний спирт 2-пропанол).

Нанесення: валиком, щіткою або пульверизатором до повного насичення поверхні, повторна обробка проводиться по ще вологій поверхні, тобто методом «мокрий по мокрому». При нанесення, з метою запобігання появи плям, стежте за рівномірним і повним всмоктуванням рідини.

Витрата гідрофобного просочення SL 90/10 залежить від пористості оброблюваного матеріалу і способу нанесення, і орієнтовно може скласти від 0,1 до 2,0 л/м2.

Роботи по гідрофобізації проводити в суху погоду при температурі від +5°C до +25°C. Час висихання при температурі +20°C - не більше 24 години, при більш низькій температурі висихання сповільнюється і може зайняти більше часу.

Зберігання

Зберігати в щільно закритій оригінальній упаковці при температурі від 0°С до +35°С. Складувати в прохолодному, сухому, добре вентильованому місці, далеко від зон, які становлять небезпеку виникнення пожежі та ємностей з сильними окислювачами, лугами і неорганічними кислотами. Оберігати від дії прямих сонячних променів і попадання вологи.

Гарантійний термін зберігання в тарі виробника - 2 місяці.

Зберігання довше зазначеної на етикетці дати не обов’язково означає подальшу непридатність продукту. Але при перевищенні терміну зберігання необхідно перевірити властивості продукту перед використанням.

Пакування

 • Сталеві бочки місткістю до 200 л.
 • Полімерні бочки місткістю до 220 л.
 • Спеціальні контейнери полімерні до 1 м3. 

Відомості про безпеку

Продукт вогненебезпечний, при проведенні робіт дотримуватися техніки пожежної безпеки. Детальна інструкція наведена у відповідному листі безпеки продукту. Він може бути наданий за запитом.
 • ТОВ "Сілкор" - оптовий постачальник і виробник гідрофобізаторів.

  Щоб купити кремнийорганичні гідрофобізатори (просочення для цегли, каменю та інших пористих будівельних матеріалів) в Україні зі складу в м Бровари, м. Запорожжя, будь ласка, використовуйте зручний для Вас спосіб зв’язку:

Фізико-хімічні властивості

Найменування показника, од. вим.Норма
Зовнішній виглядРідина від безбарвного до світло-жовтого кольору
Щільність при температурі (+20,0±0,5)°С, не менше0,78
Кінематична в’язкість при температурі (+20,0±0,25)°С, сСт, не менше2,1