Силіконові рідини

Гідрофобізатори. Силіконові олії ПМС (кремнійорганічні рідини).

Кремнійорганічні гідрофобізуючі рідини для надання будівельним матеріалам водовідштовхувальних і вологозахисних властивостей. Поліметилсилоксан (ПМС) або силіконова олія в’язкістю від 5 до 1000.

Силіконова гідрофобізуюча рідина SL 90/99

Опис продукту

Силіконова гідрофобізуюча рідина SL 90/99

Опис продукту

SL 90/99 - гідрофобізатор для поверхневої обробки пористих мінеральних матеріалів. Концентрат октилтриетоксісилана без вмісту розчинника з каталізатором.

Синоніми: октилтриетоксісилан

CAS. No: 2943-75-1

Області застосування

Вологовідштовхувальне просочення SL 90/99 застосовується для гідрофобізуючої обробки мінеральних пористих поверхонь, в тому числі високолужних, абсорбуючих вологу, наприклад:

 • цегляна кладка з керамічної або силікатної цегли;
 • будівельні матеріали на основі натурального або штучного каменю;
 • керамічні матеріали (черепиця);
 • бетон, газобетон;
 • цементно-волокнисті плити;
 • мінеральні штукатурки;
 • мінеральні фарби;
 • для грунтування поверхні перед фарбуванням.

Переваги

 • Гідрофобізатор SL 90/99 зменшує капілярне водопоглинання оброблених поверхонь, внаслідок чого підвищується морозостійкість і зберігаються теплоізоляційні властивості матеріалів, запобігає розвитку цвілі і моху.
 • Гідрофобне просочення глибоко проникає в пори і при цьому не закупорює їх, тому матеріали зберігають свої природні властивості - пористість і паропроникність, тобто можуть «дихати».
 • Можливо нанесення гідрофобного розчину на вологу поверхню.
 • Гідрофобізуюча рідина, нанесена на поверхню, не змінює зовнішній вигляд оброблюваного матеріалу.
 • Покриття кремнійорганічним гідрофобізатором цегляної кладки запобігає появі висолів.
 • Грунтовка мінеральних поверхонь кремнієорганічною рідиною підвищує адгезію фарби до основи.

Обробка матеріалів гідрофобним складом SL 90/99. Порядок проведення робіт з гідрофобізації

Підготовка поверхні: Видалити неміцно пов’язані з основою частки, що відшаровуються, видалити пил і інші забруднення. Очищення поверхні рекомендується проводити за допомогою мийок високого тиску, пароочищувачем, водяним струменем або механічним способом, знепилити. Після вологого очищення слід дати поверхні підсохнути. Допускається нанесення на вологу, але вільну від видимої води поверхню.

Підготовка робочого розчину: гідрофобну силіконову рідину SL 90/99 в обсязі 1 л слід розбавити в розчиннику об’ємом 10-14л. Для розведення підходять наступні розчинники: аліфатичні вуглеводні (наприклад уайт-спірит), ароматичні вуглеводні (наприклад бензин-розчинник), або безводний спирт 2-пропанол. Вуглеводневі розчинники повинні мати температуру кипіння в межах 140-190°С, число випаровування - в межах 30-90. Приготований розчин зберігати в герметично закритій тарі. Уникати тривалого контакту з повітрям.

Перед використанням рекомендується провести пробну обробку на невеликій ділянці поверхні або окремо взятому елементі.

Поверхні, які не підлягають обробки, закриваємо, з метою їх захисту від небажаного впливу рідини. Бризки на віконному склі негайно видалити із застосуванням розчинника.

Нанесення: валиком, щіткою або пульверизатором до повного насичення поверхні, повторна обробка проводиться по ще вологій поверхні, тобто методом «мокрий по мокрому». При нанесення, з метою запобігання появи плям, стежте за рівномірним і повним всмоктуванням рідини.

Витрата гідрофобного просочення SL 90/99 залежить від пористості оброблюваного матеріалу і способу нанесення, і орієнтовно може скласти від 0,1 до 2,0 л/м2.

Роботи по гідрофобізації проводити в суху погоду при температурі від +5°C до +25°C. Час висихання при температурі +20°C - не більше 24 години, при більш низькій температурі висихання сповільнюється і може зайняти більше часу.

Зберігання

Зберігати в щільно закритій оригінальній упаковці при температурі від 0°С до +35°С. Складувати в прохолодному, сухому, добре вентильованому місці, далеко від зон, які становлять небезпеку виникнення пожежі та ємностей з сильними окислювачами, лугами і неорганічними кислотами. Оберігати від дії прямих сонячних променів і попадання вологи.

Гарантійний термін зберігання в тарі виробника - 2 місяці.

Зберігання довше зазначеної на етикетці дати не обов’язково означає подальшу непридатність продукту. Але при перевищенні терміну зберігання необхідно перевірити властивості продукту перед використанням.

Пакування

 • Сталеві бочки місткістю до 200 л.
 • Полімерні бочки місткістю до 220 л.
 • Спеціальні контейнери полімерні до 1 м3.

Відомості про безпеку

Продукт вогненебезпечний, при проведенні робіт дотримуватися техніки пожежної безпеки. Детальна інструкція наведена у відповідному листі безпеки продукту. Він може бути наданий за запитом.
 • ТОВ "Сілкор" - оптовий постачальник і виробник гідрофобізаторів.

  Щоб купити кремнийорганичні гідрофобізатори (просочення для цегли, каменю та інших пористих будівельних матеріалів) в Україні зі складу в м Бровари, м. Запорожжя, будь ласка, використовуйте зручний для Вас спосіб зв’язку:

Фізико-хімічні властивості

Найменування показника, од. вим.Норма
Зовнішній виглядРідина від безбарвного до світло-жовтого кольору
Щільність при температурі (+20,0±0,5)°С, не менше0,87
Кінематична в’язкість при температурі (+20,0±0,25)°С, сСт, не менше1,9