Силіконові рідини

Гідрофобізатори. Силіконові олії ПМС (кремнійорганічні рідини).

Кремнійорганічні гідрофобізуючі рідини для надання будівельним матеріалам водовідштовхувальних і вологозахисних властивостей. Поліметилсилоксан (ПМС) або силіконова олія в’язкістю від 5 до 1000.

Кремнійорганічна рідина ГКЖ 136-157М

Опис продукту

Кремнійорганічна рідина ГКЖ 136-157М

Опис продукту

Кремнійорганічна рідина ГКЖ 136-157М - низков’язке безбарвне або світло-жовтого кольору масло, що представляє собою метилгідрідсилоксановий полімер. Кремнієорганічні сполуки добре розчиняються в ароматичних і хлорованих вуглеводнях, легко желируються при дії амінів, аміноспіртів, сильних кислот і лугів. Силіконовий гідрофобізатор ГКЖ 136-157М не розчиняється у нижчих спиртах і воді.

ГКЖ 136-157М - гідрофобізатор для будівельних матеріалів з гіпсу, цементу, кераміки.

Синоніми: поліметилгідрогенсилоксан, поліметилгідросилоксан, гідрид містить олігомер, метилгідросилоксановий полімер, ГКЖ-94М, поліметилгідрідсилоксан.

CAS 63148-57-2

Області застосування

 • Основна область використання ГКЖ 136-157М - гідрофобна добавка при виробництві вологостійкого гіпсокартону, піноблоків гіпсових плит і інших гіпсових виробів.
 • Кремнійорганічна рідина ГКЖ 136-157М - гідрофобізуюча і газоутворуюча добавка до бетону.
 • Водовідштовхувальне просочення (гідрофобізатор) для бетону, цегли, штукатурки, шиферу, азбестоцементу, керамічних матеріалів, фарфорових і скляних ізоляторів.
 • Застосовується як гідрофобізуюче просочення для будівельних конструкцій при проведенні ремонтних робіт житлових, громадських та промислових будівель і споруд.
 • ГКЖ 136-157М - просочення водовідштовхувальне для виробництва вологостійкого картону, паперу, тканини, шкіри, склотканини.
 • Рідина ГКЖ 136-157М - гідрофобізуючий матеріал, а також агент для поліпшення сипучості, запобігає злежуваність різних сипучих, порошкових і гранульованих матеріалів: двоокис титану, аеросил, перліт, гідроокис алюмінію, та ін.
 • Застосовується при виробництві вогнегасних порошків на основі фосфатів амонію (порошкові вогнегасники).
 • ГКЖ 136-157М є основним інгредієнтом для приготування антиадгезійних мастил при виробництві склопластикових виробів, склоформуючих поверхонь.

Переваги

 • Гідрофобізація гіпсових матеріалів, бетонних поверхонь, цегляної кладки, фасаду рідиною ГКЖ 136-157М забезпечує природний повітрообмін конструкції.
 • Гідрофобне просочення зберігає зовнішній вигляд матеріалу.
 • Гідрофобне покриття перешкоджає забрудненню фактурного шару.
 • Гідрофобізуюче просочення будівельних матеріалів і конструкцій дозволяє збільшити термін їх служби.
 • Гідрофобізуючі склад перешкоджає зниженню теплоізоляційних властивостей матеріалу.
 • Гідрофобізація поверхні забезпечує стійкість до дії ультрафіолетових і інфрачервоних променів.
 • Кремнієорганічні гідрофобні сполуки, введені до складу або поверхнево нанесені на стіни, фасади, покрівельні матеріали, активно захищають від погодного впливу (заморожування і відтавання, зволоження і висихання).
 • Гідрофобні матеріали на основі силікону захищають від руйнівної дії мохів та лишайників.
 • Кремнійорганічна рідина забезпечує поліпшення сипучості і запобігає злежуваність сипучих матеріалів.

Обробка матеріалів гідрофобним складом ГКЖ 136-157М. Порядок проведення робіт з гідрофобізації

Кремнієорганічна рідина ГКЖ 136-157М зазвичай використовують у вигляді розведеного розчину або водної емульсії.

При обємної гідрофобізації кремнийорганічна рідина ГКЖ 136-157М додається в воду замішування гіпсу. Для досягнення ефекту зниження водопоглинання досить близько 0,2-0,4% рідини від кількості сухого гіпсу. Добавка гідрофобізатора в перерахунку на чистий силікон становить 0,15-0,2% до гіпсового в’яжучего. Ефективність застосування гідрофобної добавки ГКЖ 136-157М залежить від кількісного і якісного складу гіпсової суміші, тому необхідно завжди проводити попередні випробування для виявлення оптимальної кількості.

Для гідрофобізації поверхонь, силіконова водовідштовхувальна рідина ГКЖ 136-157М застосовується після розведення одним або сумішшю декількох вуглеводневих розчинників (уайт-спірит, сольвент, ацетон або етилметилкетон).
Норма розведення: на 1 л кремнійорганичной рідини ГКЖ 136-157М - 10л розчинника. Розбавлені розчини гідрофобізатора можуть наноситься методами занурення, розбризкування або пензлем. Наносити робочий гідрофобізуючі склад на суху, очищену поверхню до припинення вбирання, не допускаючи патьоків.

Витрата залежить від пористості поверхні оброблюваного матеріалу. Середня витрата складає 0,2-0,4 л/м2.

Завжди тестуйте обрану концентрацію рідини на невеликому зразку матеріалу, щоб визначити його придатність.

Зберігання

Зберігати при температурі від -30°С до +30°С в оригінальних ємностях. Складувати в сухому, прохолодному, добре провітрюваному закритому приміщенні. Оберігати від дії вологи і прямих сонячних променів. Зберігати окремо від окислювачів, кислот, лугів, а також інших речовин, що мають кислу або лужну реакцію.

Гарантійний термін зберігання - 12 місяців.

Зберігання довше зазначеної на етикетці дати не обов’язково означає подальшу непридатність продукту. Але при перевищенні терміну зберігання необхідно перевірити властивості продукту перед використанням.

Пакування

Спеціальні полімерні контейнери об’ємом до 1 м3, обладнані запобіжним клапаном.

Відомості про безпеку

Рідина 136-157М нетоксична, фізіологічно нешкідлива, вибухобезпечна, корозійно неактивна, не виділяє шкідливих парів і газів, не робить дратівливої дії на шкіру і слизові оболонки очей. Рідина 136-157М горюча.

Детальна інформація про безпеку знаходиться в листі безпеки, який можна отримати в наших відділах продажів.

Фізико-хімічні властивості

Найменування показника, од. вим.Норма
Зовнішній виглядБезбарвна прозора масляниста рідина
Щільність при температурі (+25±0,5)°С, г/см30,990-1,010
Масова частка летких речовин при температурі (+105±2)°С, 3 години, не більше, %1,5
Кінематична в’язкість при температурі (+25±0,5) С, сСт20-30
Коефіцієнт заломлення при температурі (+25±0,5)°С1,396-1,410
Реакція середовища, рН6,0 - 7,0
Водовідштовхувальна здатність, год, хв3
Точка спалаху у відкритому тиглі, °С, хв130